Den otevřených dveří na ZŠ Hýskov

Ve středu 12.4.2017  proběhl již tradiční  Den otevřených dveří na ZŠ Hýskov.

V jednotlivých  učebnách  měli návštěvníci možnost si prohlédnout  ukázky zdobení velikonočních vajíček, výrobu papírových velikonočních dekorací, pečení perníčků, pletení pomlázek.  Děti  si opět vyzkoušely  pletení košíčků, výrobu vizovického pečiva, navlékání kytiček z korálků, nově přibyly vážky z korálků.

Přišli  se podívat i rodiče a mladší sourozenci žáků, kteří se zapojili do činností, některé maminky ochotně pomáhaly.

Školní akce se vydařila  a děti odcházely domů v dobré náladě  se svými výrobky.

Zhodnocení:  Celé dopoledne bylo pro všechny příjemným a inspirujícím zážitkem s  připomenutím si velikonočních  zvyků  a tradic.

Poděkování patří: všem,  kteří se na přípravě a průběhu  celého dopoledne  podíleli: zaměstnancům  ZŠ, pracovnicím DDM  Beroun pod vedením p.Jelínkové, p Karmazínové z Hýskova, p.Šímové z Berouna, p.Štadlerové  z Berouna.

Mgr. J. Piskáčková