Dopravní soutěž

Realizace:     23. 5. 2017      Beroun

Účastníci:       4 - členné družstvo žáků ze 4. ročníku

Cíl:      Reprezentace školy v dopravní soutěži a uplatnění znalostí a dovedností z dopravní výchovy

Obsah: V úterý 23. 5. 2017 se naše škola zúčastnila okresního kola dopravní soutěže v Berouně. Naši školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo žáků ze 4. ročníku ve složení: Barbora Míková, Karolína Rusová, Jan Zelenka a Jakub Matyáš. Všechna družstva čekaly 4 disciplíny: dopravní test (20 otázek pro každého), úkol ze zdravovědy, jízda zručnosti a jízda na dopravním hřišti. Za chyby se načítaly trestné body, takže zvítězilo družstvo s nejmenším bodovým skóre. Všichni bojovali podle svých schopností. 1. místo obsadilo družstvo ze ZŠ Vráž. Naše družstvo získalo diplom za 4. místo.

Zhodnocení: Soutěž byla velmi pěkně zorganizována, pro všechny účastníky byl zajištěn i oběd a diplom pro družstvo.

Prezentace: web školy, nástěnka školy

Zapsala: Mgr. Iveta Kohoutov