Dopravní výchova 4. a 5. ročník

DOPRAVNÍ VÝCHOVA

Realizace:     13. – 14. 9. 2016

Účastníci:       4. a 5. ročník ZŠ Hýskov

Cíl:      Teoretická příprava pro malé cyklisty a účastníky silničního provozu

Obsah: Ve dnech 13. a 14. 9. 2016 proběhla ve čtvrtém a pátém ročníku dopravní výchova s odborným lektorem. Každá třída se v pěti vyučovacích hodinách seznámila s dopravními značkami, různými dopravními situacemi, základními pravidly silničního provozu. Teoretické znalosti se učili používat při řešení dopravních situací, aby je dokázali využívat v praktickém životě a byli ukázněnými účastníky silničního provozu. Výuka byla zpestřena řadou videí a ukázek na interaktivní tabuli. Žáci si zapisovali poznámky a řešili úkoly z dopravní výchovy.

Zhodnocení: Děkujeme panu Kvasničkovi za odborné zprostředkování dopravní výchovy a těšíme se v závěru školního roku na dopravní hřiště v Berouně, kde proběhne praktický výcvik našich malých cyklistů.

Prezentace: web školy, nástěnka školy                     Zapsala: Mgr. Iveta Kohoutová