Krejčík Honza

KREJČÍK HONZA "KDO SI POČKÁ, TEN SE DOČKÁ"!

Realizace:    1. 2. 2017 – sál České pojišťovny Beroun

Účastníci:     1. – 2. ročník

Realizace: Žáci prvního a druhého ročníku naší školy navštívili ve středu 1. února sál České pojišťovny v Berouně, kde zhlédli představení dětského klauna Krejčíka Honzy „Kdo si počká, ten se dočká!“

Zábavnou formou se děti dozvěděly o životě svých kamarádů v Africe, o tom, proč tamní děti nemohou vždy chodit do školy. Krejčík Honza přemýšlel i o tom, proč děti zapomínají poděkovat a odpovídat na pozdrav. Proto vymyslel pro děti pravidla, která se jmenují Kaťaťákova abeceda slušného chování, aby na zdravení a děkování nezapomínaly.

Zhodnocení:   Celý program byl velmi interaktivní – děti si měly možnost zacvičit, zazpívat si písničky a zúčastnit se soutěže.  Představení je nejen zaujalo, pobavilo, ale také velmi chytrou formou vychovávalo.

Prezentace: web školy, nástěnka školy a OÚ

Zapsala:  Dana Jonášová, DiS.