McDonald´s Cup

McDonald’s Cup

3. – 4. 5. a 10. 5. 2017 Hřiště na Máchovně, Beroun

žáci 1. - 3. a 4. – 5. ročníku

Žáci naší školy se letošní školní rok zúčastnili již 20. ročníku McDonald’s Cupu. Fotbalové turnaje probíhaly v měsíci květnu v Berouně na Máchovně. Z žáků byla sestavena dvě mužstva. Družstvo mladších žáků (1. – 3. roč.) a družstvo starších žáků (4. – 5. roč.)          . Okrsková kola se konala 3. – 4. 5. 2017. Mužstvo mladších žáků si vedlo výborně a postoupilo do okresního kola. Jelikož ve skupině starších žáků byla velká konkurence, naše mužstvo skončilo mezi posledními. 10. května se konalo druhé kolo turnaje, ve kterém naši mladší žáci vybojovali úžasné 2. místo. Celý tým obdržel krásný pohár a každý hráč stříbrnou medaili. Po závěrečném vyhlášení výsledků čekalo na všechny zúčastněné překvapení v podání hráče Sparty Praha Matěje Hybše.

web školy,  nástěnka školy a OÚ

Klára Štětková