Pentatlon

Atletická soutěž PENTATLON

Realizace:   19. 5. 2017, Tmaň

Účastníci:   1.  – 5. ročník

Realizace: V pátek 19. května se již tradičně zúčastnila naše škola atletické soutěže na Tmani PENTATLON společně se žáky základní školy z Tmaně.  Žáci z 1. – 5. tříd soutěžili v pěti sportovních disciplínách – v běhu na 60 m, hodu do dálky, hodu medicinbalem, trojskoku a poslední disciplínou byly leh-sedy. Výkony všech závodníků byly velmi vyrovnané a naše družstvo se umístilo na 2. místě. Hýskovskou školu reprezentovali: Deniska Vrbská a Honzík Mařata z 1. třídy, Veronika Jandurová a Štěpán Resch ze 2. třídy, Pepa Zderadička a Veronika Pivcová ze 3. třídy, Bára Míková a Kuba Matyáš ze 4. třídy a Míša Binková a Michal Kučera z 5. třídy.  Všem zúčastněným žákům patří poděkování za velmi pěkné dosažené výsledky.

Prezentace: web školy, nástěnka školy a OÚ

Zapsala:  Dana Jonášová, DiS.