Škola v přírodě - Na královském dvoře

1 zdravotník.

13 žáků 3. ročníku, 19 žáků 4. ročníku, 3 p. učitelky,

1 zdravotník

V době od 25. 6. do 29.6. pobývali žáci  naší školy na škole v přírodě v objektu Parkhotel Orlík v okolí přehrady Orlík. Všichni se velice těšili a pobyt již tradičně  splnil naše očekávání. Měli jsme veliké štěstí, protože nám počasí celkem přálo a náladu nezkazil ani jednodenní déšť.  Celý program byl veden ve středověkém duchu na téma Na královském dvoře.  Děti se rozdělily do skupin a soutěžily o diamanty v různých sportovních a dovednostních soutěžích a poznávaly okolí. Mladší žáci si prohlédli Akvárium sladkovodních ryb, třeťáci a čtvrťáci navštívili zámek Orlík.  Mezi nejoblíbenější činnosti patřilo koupání v krytém bazénu, diskotéka v kostýmech a mladší děti si mohly vyzkoušet i střelbu lukem.

Všem se pobyt na Orlíku moc líbil a těšíme se na další rok.

Zapsala: Dana Jonášová, DiS.