Záhada hlavolamu

ZÁHADA HLAVOLAMU

Realizace:    22. 2. 2017   Divadlo Lampion Kladno

Účastníci:     3. – 4. ročník

Obsah: Žáci třetího a čtvrtého ročníku naší školy navštívili ve středu 22. února divadlo Lampion na Kladně. Zhlédli zde divadelní dobrodružný příběh Záhada hlavolamu.

Nechali jsme se společně unést vášní pro dobrodružství s Rychlými šípy, které se vydali do temno temných uliček Stínadel. Čtvrti ponuré, kde vládla parta Velkých Vontů. Právě se schylovalo k volbě Velkého Vonta, který měl střežit tajemství ježka v kleci. Jak se do toho všeho zapletla parta Rychlých šípů? Co všechno odhalili z deníku Jana Tleskače... jsme se dozvěděli  v napůl hraném i loutkovém představení s podmanivou atmosférou strachu, napětí, akce i zábavy.

Zhodnocení: Žáci se seznámili poutavou formou s pravidly přátelství, zažili mnoho dobrodružství a užili si napínavou atmosféru dávného příběhu, který vytvořil Jaroslav Foglar. Všem vřele doporučujeme.

Zapsala: Mgr. R. Kučerová