Beseda s Policií ČR

Preventivní akce

Realizace:     21. 2. 2018 Hýskov

Účastníci:     1. - 5. ročník ZŠ Hýskov

Cíl:      Preventivní výchova pro žáky 1. – 5. ročníku a zprostředkování důležitých informací

Obsah: Ve středu 21. února proběhla beseda se zástupci Městské Policie ČR – na téma „kyberšikana“, „trestní odpovědnost“ -  pro žáky 4. a 5. ročníku, „bezpečnost dětí nejen na silnicích“ pro žáky 2. a 3. ročníku a 1. ročníku. Zástupci policie nejprve děti seznámili s hlavní náplní své práce, jaké přestupky a trestné činy nejčastěji řeší, ukázali jim svou výzbroj a vybavení. Hovořili o různých rizikových situacích, které mohou nastat, a jak je řešit. Prostor byl dán i pro dotazy dětí. Ty měli připraveny mnoho zvídavých otázek.

Zhodnocení: Děkujeme zástupcům Městské Policii – za preventivní akcí a za čas věnovaný dětem.

Zapsala: Mgr. Iveta Kohoutová