Dopravní soutěž

Realizace: 22. 5. 2018 Beroun

Účastníci: 4 - členné družstvo žáků ze 4. a 5. ročníku

Cíl: Reprezentace školy v dopravní soutěži a uplatnění znalostí a dovedností z dopravní výchovy

Obsah: V úterý 22. 5. 2018 se naše škola zúčastnila okresního kola dopravní soutěže v Berouně. Naši školu reprezentovalo čtyřčlenné družstvo žáků ze 4. a 5. ročníku. V naší kategorii soutěžilo celkem 7 družstev ve čtyřech disciplínách: dopravní test (20 otázek pro každého), úkol ze zdravovědy, jízda zručnosti a jízda na dopravním hřišti. Za chyby se načítaly trestné body, takže zvítězilo družstvo s nejmenším bodovým skóre. Všichni bojovali podle svých schopností. 1. místo obsadilo družstvo ze ZŠ Tetín. Naše družstvo získalo diplom za 4. místo.

Zhodnocení: Soutěž byla velmi pěkně zorganizována, pro všechny účastníky byl zajištěn i oběd a diplom pro družstvo a malá odměna.

Prezentace: web školy, nástěnka školy Zapsala: Mgr. Iveta Kohoutová