Florbal

Florbalový turnaj

Realizace: 31. 10. 2017 SH Králův Dvůr

Účastníci: výběr žáků ze 4. a 5. ročníku

Obsah: Na florbalový turnaj, pořádaný v Králově Dvoře, bylo vybráno 11 chlapců ze čtvrtého a pátého ročníku (J. Zderadička, V. Peroutka, J. Staněk, V. Fořt, T. Vyskočil, A. Keller, J. Dýcka, A. Dejdar, J. Zelenka, S. Burian, D. Do Mai). Přihlásilo se 6 týmů ze základních škol v Berouně, Hořovic, Zdic, Králova Dvora, Počapel a Hýskova. Náš tým se ve své skupině utkal s žáky ze  ZŠ Králův Dvůr  a ZŠ Počaply. S Královým Dvorem jsme i přes velkou snahu podlehli, Počaply jsme porazili. V semifinále jsme hráli s vítězným týmem 2. skupiny, se Zdicemi. Na konci utkání byl výsledek nerozhodný 2:2, ale na nájezdy jsme zvítězili, a tak jsme se dostali do finále, kde nás opět čekal silný tým ZŠ Králův Dvůr. Podlehli jsme mu sice 3:8, ale naši reprezentanti bojovali do posledních sil a jméno naší školy opět proslavili zejména svým sportovním nasazením. Získali pro naši školu krásný pohár za 2. Místo.

Zhodnocení: Žáci podali výborné výkony. Nevzdávali se, bojovali se silnými soupeři a nenechali se rozhodit několika neúspěchy. Za jejich sportovní nasazení jim moc děkujeme a zaslouží si velkou pochvalu.

Prezentace: web školy, nástěnka školy

Zapsala a fotila: Mgr. Renata Kučerová