Karlštejn - turnaj ve vybíjené

Účastníci:       4. a 5. ročník

Cíl:      Poměření sil ve vybíjené

Spolupráce s malotřídními školami

Obsah: Turnaje ve vybíjené se zúčastnilo 14 žáků z  4. a 5. ročníku (10hráčů a 4 střídající náhradníci). Zbylí žáci byli fanoušci a podporovali výkon našeho družstva. Hráli jsme tři zápasy: Nejprve s družstvem se ZŠ Tmaň, poté s Karlštejnem a na závěr s Nižborem. Zápasy byly velmi vyrovnané, žáci hráli jako o život. Přestože jsme i my hráli výborně, skončili jsme na 4. místě. Jak naši hráči okomentovali: „Byli jsme první, ale od konce.“ Turnaj vyhrálo družstvo ZŠ Nižbor, které získalo putovní pohár. Druzí skončili domácí hráči a 3. místo vybojovala ZŠ Tmaň.

Zhodnocení:  Děkujeme za pozvání a zorganizování tohoto turnaje paní ředitelce ze ZŠ Karlštejn. Užili jsme si příjemný výlet vlakem, vystoupali jsme až k hradu, kde jsme se nasvačili a kdo chtěl, tak si koupil i suvenýr. A na zpáteční cestě si děti stihly koupit i něco dobrého.

Prezentace: web školy, web třídy, nástěnka školy

Zapsala: Mgr. Iveta Kohoutová