Zoo 1. - 3. ročník

ZOOLOGICKÁ ZAHRADA PRAHA

Realizace:             21. května 2018  -  ZOO Praha

Účastníci:             žáci 1. - 3. ročníku

Obsah:    V pondělí 21. května se žáci 1. – 3. ročníku naší školy vydali na výlet do ZOO v Praze. Žáci se rozdělili po třídách a každá třída šla svou trasou. Nechyběla ani jízda vláčkem po ZOO. Každý si určitě našel své oblíbené zvířátko, ať už to byli ptáci, savci, ryby nebo plazi. Mezi největší oblíbence patřili sloni, žirafy a tučňáci. Děti si užily i sportovní hřiště a snad každý si odvezl domů malý suvenýr.

Zhodnocení: Naše škola adoptovala v loňském roce krajtu zelenou a želvu korunkatou z pražské  ZOO a výlet byl částečně poděkováním zoologické zahrady za tuto adopci. Děti, které na adopci přispěly, měly vstup zdarma. Počasí nám přálo, a přestože jsme si nestačili prohlédnout celý areál, všem se zde moc líbilo.  Pro některé děti to byla zároveň inspirace na prázdninový výlet s rodiči.

Prezentace: web školy, nástěnka školy

Zapsala:  Dana Jonášová, DiS.