Divadlo Spejbla a Hurvínka

Výlet do Divadla Spejbla a Hurvínka

Realizace:    3. 4. 2019       Praha - Dejvice

Účastníci :  1. a 2. třída

Cíl:               Společný kulturní zážitek – návštěva Divadla Spejbla a Hurvínka - představení Hurvínek mezi osly

Obsah:       Ve středu 3. dubna navštívili žáci prvního a druhého ročníku Divadlo Spejbla a Hurvínka v Praze. Vybrali jsme si představení Hurvínek mezi osly. Po příjezdu autobusem do Prahy jsme měli dostatek času na svačinu i na nákup drobných pamlsků i suvenýrů v prostorách divadla. Představení trvalo 90 minut, bylo provázené písničkami a po jeho skončení jsme měli možnost setkat se s postavičkami Spejbla, Hurvínka i Žeryka. Výlet se velmi podařil, děti odjížděly spokojené a veselé.

Výlet do Divadla Spejbla a Hurvínka

Realizace:    3. 4. 2019       Praha - Dejvice

Účastníci :  1. a 2. třída

Prezentace:  nástěnka ve škole, web školy                          Zapsala:    Mgr. Iveta Kohoutová