Hokejbal 1. - 3. ročník

Realizace: SK Kelti 2008 - Multifunkční hřiště Beroun – Hlinky – 14.5. 2019

Účastníci :  Sportovní tým složený ze žáků 1.-3. třídy ZŠ Hýskov

Cíl: Reprezentace školy na regionálním kole turnaje Hokejbal proti drogám 2019

Obsah: poprvé v historii tohoto turnaje nastoupil k reprezentaci dívčí tým.

Bylo nám ctí se této příležitost chopit a účastnit se.

Kategorie I. 1.-3.třída - dívky

Dívky hrály s chlapci ze ZŠ Brjanská Kladno, ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun, a  1. ZŠ Hořovice.

Kategorie I. 1.-3.třída – chlapci

Chlapci hráli s týmiž týmy jako dívky.

Dívky bojovaly opravdu statečně a i když se umístily na posledním místě, za to s pocitem úspěchu, že měly odvahu bojovat s týmy, jež mají daleko starší hokejbalovou historii a průpravu. Chlapci se umístili na 4.místě. Zvláštností celého turnaje byl závěrečný zápas, kdy se proti sobě musely postavit naše Hýskovské týmy a to dívky proti chlapcům. Nic na tom, že jsme oba týmy prohrávaly, radost a soutěživost se v zápase projevila na plno a bylo se na co dívat. Žáci si navzájem nic nedarovali a zároveň bylo znát, že jsou to žáci z jedné školy a že k sobě patří a vzájemně se podporují.

Veliké poděkování rodičům, kteří nám opět pomohli s organizací a opět byli velikánskou podporou. Jmenovitě Radce Kalošové a Janu Kalošovi, Lianě Krištofovičové, Heleně Populové, Matěji Zelinkovi, Jaromíru Pechovi a Radce Suché.

Zapsala: V. Heregová