Hokejbal 1. - 5. ročník

Hokejbal proti drogám 2019 - hokejbalový turnaj škol

Realizace: SK Kelti 2008 - Multifunkční hřiště Beroun – Hlinky – 9.4, 10.4. a 12. 4. 2019

Účastníci :  Sportovní tým složený ze žáků 1. až 5. třídy ZŠ Hýskov

Cíl: Reprezentace školy na okresním kole turnaje Hokejbal proti drogám 2019

Obsah: Vůbec poprvé pro velký zájem se účastnit tohoto sportovního klání se postavily dva týmy v kategorii I. 1.-3.třídy z toho jeden ryze dívčí.

Tito žáci a žákyně  perfektně odvedli výkon a odvezli si 1.místa a zasloužený postup do regionálního kola - Hokejbal proti drogám 2019.

Třetí tým starších žáků sestavených z 10 chlapců a 1 dívky  si odvezli  4. místo.

Zhodnocení: Žáci vzorně reprezentovali svoji školu a podali maximální výkon.

K reprezentaci školy bylo pro velký zájem účastnit se sportovního hokejbalového klání 30 žáků. Žáci byli zařazeni do věkových kategorií a to:

kategorie I. 1.-3. třídy –  chlapecký tým,

kategorie I. 1.-3. třídy -  dívčí tým,

kategorie II. 4.-5. třídy – chlapecký tým.

Kategorie I, 1.-3. třídy - chlapci

Úterý 9.4.: ZŠ a MŠ Chyňava, ZŠ a MŠ Vráž u Berouna, ZŠ Hýskov

Tým ZŠ Hýskov vybojoval vyrovnanými silami 1.místo.

Kategorie I. 1.-3. třídy – dívky

Středa 10.4.:  ZŠ Jungmannova Beroun "A". ZŠ Jungmannova Beroun "B", ZŠ Hýskov

Dívčí tým, bez porážky hladce získal 1.místo

Kategorie II, 4.-5. třídy

Pátek 12.4.:   ZŠ Wagnerovo náměstí Beroun, 2. ZŠ Beroun, ZŠ a MŠ Chyňava, ZŠ a MŠ Vráž u Berouna, ZŠ Hudlice, ZŠ Hýskov

V této kategorii chlapci a dívka statečně bojovali, přivezli 4. místo.

Velké poděkování všem zúčastněným a to nejen chlapcům a dívkám, za jejich sportovní nasazení,

ale i rodičům, za jejich obětavou pomoc při organizaci a skvělé podpoře !

Speciální poděkování rodičům – Radce Kalošové a Janu Kalošovi, Martině Bergmanové a Radku Bergmanovi, Heleně Populové a Milanovi Popule,  Miroslavu Zelinkovi a Lianě Krištofovičové.

Zapsala: V. Heregová