Rozlučka 5. ročníku

RealizaceKulturní dům v Hýskově

Termín: 20. 6. 2019   -   5. ročník

Obsah: Žáci 5. ročníku si připravili na rozlučku mnoho zajímavých tanečních, pěveckých i hereckých vystoupení. V úvodu vtipné video zachycovalo, jak žáci spěchají na akci, následovala anglická písnička Just give me a reason. Střídaly se úryvky z Comebacku, taneční vystoupení dívek. Chlapci předvedli úžasné akvabely a společně pak Černobílé, pohádku Řepa, hru o založení ČSR. Pak je paní starostka I.  Týlová spolu s paní ředitelkou ošerpovaly. Děti dostaly drobné upomínkové dárky, rozloučily se mnou, svou třídní učitelkou, mnoha kyticemi a dárkovým poukazem. Na závěr propuklo mlsání dobrot, které donesli rodiče. Tímto jim všem moc děkuji a přeji krásné prázdniny a dovolenou.

Hodnocení: Rozlučka se všem moc líbila a i když byla „trošku“ delší, nenudila. Bylo to moc příjemné rozloučení s páťáky naší školy.