ŠvP Orlík

Termín: 23. 6. – 25. 6. 2019   -   3. a 4. ročník

Účast :   18 žáků 3. ročníku a 17 žáků 4. ročníku

pedagogický doprovod a zdravotnice

Obsah: V době od 23. 6. do 25. 6. se naši žáci zúčastnili již tradičně školy v přírodě v objektu Parkhotel Orlík nedaleko zámku Orlík. Program byl v tomto roce veden v duchu námořní plavby pirátů a námořníků. Děti se rozdělily do družstev, vytvořily si vlastní vlajky a pokřiky. Potom už na ně čekalo spoustu her a soutěží. Všichni si užili plavání v bazénu a vodní hrátky. S naší zdravotnicí si vyzkoušeli zásady 1. pomoci. Velmi se líbila plavba lodí okolo Orlíku nebo návštěva Domu Natura v Příbrami. Domů si žáci odváželi vlastnoručně vyrobené medaile a malovaná trika.

Hodnocení: Počasí bylo zcela letní a všichni si to moc užili. Poděkování patří zdravotnici za skvělou péči a zaměstnancům parkhotelu za příjemný pobyt.

Zapsala: Dana Jonášová, DiS.