Vybíjená - Eden Beroun - 4. - 5. třída

Akce : Vybíjená v Edenu - turnaj škol

Realizace: 20.3. 2019 - Eden Beroun

Účastníci :  Žáci 4. a 5. třídy ZŠ Hýskov

Cíl: Reprezentace školy v okresním kole turnaje ve vybíjené

Získat děti pro sportovní činnost formou vybrané pohybové aktivity, která je přiměřená jejich věku, vhodné využití volného času, sport jako aktivní prostředek v prevenci negativních projevů mládeže.

Obsah: Na turnaj se sjelo mnoho týmů z celého Berounska. Zájem o tento turnaj byl nebývalý. Tak se stalo, že z organizačních důvodů byl turnaj zjednodušen na úvodní rozehrávky, kdy vítězný tým postupoval dále. Ti, co byli poraženi automaticky vyřazeni. A to byl i náš případ. Hráli jsme jako první, a tak nervozita zapracovala a i když žáci podali výborný výkon, skončili jsme hned na začátku. Žáci i tak dostali drobné dárky a ještě i na školním dvoře využili svých dovedností a sehráli několik zápasů.

Zhodnocení: Žáci vzorně reprezentovali svoji školu a podali maximální výkon. I když jsme byli vyřazeni již v prvním kole, žáci si nakonec sportovní dopoledne moc užili.

Zapsala: R. Kučerová