Informace o vyúčtování poplatků

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci neproběhnou v letošním  školním roce školy v přírodě. Všem, kteří již částku zaplatili, budou peníze průběžně vraceny na účet , ze kterého přišly.  Vše proběhne do konce června 2020.

Poplatek za ŠD pro 1.- 4.ročník  bude převeden na období  září 2020 - leden 2021.  Pro školní rok 2020/21 bude poplatek o tuto částku ponížen. Žákům 5. ročníku a všem, kteří v příštím školním roce ŠD navštěvovat nebudou, budou peníze vráceny do konce září 2020.

Fond rodičů – žákům 5.ročníku budou peníze vráceny při otevření školy. V případě, že nedojde v tomto školním roce k otevření školy, žáci si pro ně osobně přijdou v září 2020. Ostatním budou převedeny na příští školní rok, kdy bude výběr pro šk.rok 2020/21 o tuto částku ponížen.

Plavání a  bruslení – k vyúčtování dojde hned po otevření školy, peníze budou vráceny  po otevření školy nebo v září 2020.

V  Hýskově dne 31.3.2020

Mgr. Lenka Štětková