
Realizace: 29. 1. 2026, kino Rakovník
Účastníci: Žáci 1. stupně
Cíl: Překvapit žáky při netradičním předávání vysvědčení
Obsah: Celý první stupeň se v den pololetního vysvědčení sešel v půl osmé ráno před školou a vydal se na vlak, kterým odjel do Rakovníka. Většina žáků věděla pouze to, do jakého města se jede, a zbytek plánu měl být pro ně překvapení. V kině všichni zhlédli film Zootropolis 2 a velmi se u toho bavili. Po skončení představení vystoupili žáci po třídách na podium a paní učitelky jim slavnostně předali pololetní vysvědčení. Po této akci vyrazili opět na vlak a jeli zpátky do Hýskova.
Zhodnocení: Celá akce se velmi vydařila a překvapení bylo pro některé žáky opravdu veliké. Děkujeme rodičům, že se k této akci připojili, a udrželi tajemství.
Zapsala: Mgr. Martina Bednářová













