
Realizace: 19. 12. 2025, ZŠ Hýskov
Účastníci: 1. – 5. ročník
Cíl: Připomenutí si vánočních zvyků a tradic. Strávení společných chvil v předvánoční době. Užití si vánoční atmosféry a pohody.
Realizace: Každá třída si připravila vánoční besídku. Kromě rozdávání dárků si děti vyzkoušely a vysvětlily vánoční tradice, poslechly a zazpívaly si vánoční písně a koledy a tvořily vánoční dekorace. V některých třídách si zahrály různé hry a v jiných i malé divadelní scénky. Někde si připravily například předvádění kouzel, předvedly hru na hudební nástroje nebo vyrobily své městečko.
Zhodnocení: Tento poslední školní den v roce 2025 si všichni žáci i učitelé velmi užili, popřáli si krásné svátky a příjemně naladěni se vydali domů.
Zapsala: Mgr. Martina Bednářová













