ŠKOLA PRO DĚTI, ŠKOLA PRO RADOST.

+420 605 291 228

Mgr. Lenka Štětková

Školní 112

267 06 Hýskov

zshyskov@seznam.cz

Mgr. Lenka Štětková

Den otevřených dveří

Realizace: 29.06 2021 ZŠ Hýskov

Účastníci: budoucí prvňáčci

Obsah: V úterý 29.6.2021 se uskutečnila poslední slavnostní akce tohoto školního roku: Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky. Z důvodu epidemických opatření neměli v letošním roce předškoláčci možnost si školu prohlédnout, ať už při tradiční návštěvě s mateřskou školkou nebo při zápisu do 1. třídy. My jsme je však o návštěvu školy nechtěli připravit, a proto jsme uspořádali alespoň toto malé setkání, kdy nás velmi potěšila hojná účast.

Budoucí prvňáčci si nejprve na dvorku školy vyzkoušeli na několika stanovištích např. svoji zručnost při hodu na cíl a zavazování tkaničky, postřeh při Kimově hře nebo znalosti při poznávání tvarů a barev. Všichni byli moc šikovní a všem se dařilo. Po absolvování úkolů si pak se svojí budoucí paní učitelkou šli prohlédnout třídu, ve které se budou od září společně učit a také si popovídali o tom, jak se do školy těší.

Zhodnocení: Na závěr si pak všichni vybrali odměny, které pro ně připravili žáci naší školy. Bylo to moc milé setkání a po prázdninách se těšíme opět na viděnou!!

Zapsala: Marie Kamešová