4. ročník (B)

Milí čtvrťáci,

venku to na jaro zatím nevypadá, ale vaše jarní květiny i pozorování dalších rostlin v rámci projektu Příroda kolem nás na mě jarně dýchly. Těším se na živočichy, kterými mě překvapíte tento týden. Píseň s kelímky nám minulý týden docela šla, v pondělí si ji zopakujeme, tak mějte opět po ruce kelímek. Hlavně doufám, že už ladíte ponožkové modely na pondělní třídnickou hodinu.

Kromě třídnické hodiny nás čeká: v českém jazyce částečně opustíme podstatná jména a zaměříme se teď více na slovesa. V matematice se budeme dále zabývat vztahy mezi čísly a slovními úlohami. V přírodovědě pokračujeme v projektu Příroda kolem nás a ve vlastivědě se seznámíme s osobností knížete Václava.

Úkoly odevzdejte do MS Teams do konce týdne. Testy budou tento týden dva: z Čj a z M.

Doufám, že neklesáte na mysli. Každý den se alespoň chvíli věnujte tomu, co vám dělá radost.

Myslím na vás. Vaše paní učitelka L.Š.

Zveřejňování domácích úkolů od 28.03.2021

Domácí úkoly 22.-26.03.2021