Milí páťáci!

Zdravím Vás! Mám tu pro Vás úkoly na další týden. Tentokrát jsou naposledy vložené úkoly i zde na webu. Už jste se všichni naučili pracovat v  MT. Tak od příštího týdne bude vše už  jen tam. Tento text, budu vždy vkládat na nástěnku českého jazyka. Děkuji Vám, že skoro všichni odevzdáváte úkoly včas. Pokud neodevzdáte a práce je na známky, bohužel Vás čeká špatná známka. Opravené úkoly najdete vždy v aktivitách jako vrácené zadaní, kde máte ve slovním hodnocení opravené chyby a někdy i známku. Termíny pro odevzdání  úkolů  si hlídejte. I tento týden některé domácí úkoly oznámkuji. Výtvarná výchova je jako vždy dobrovolná.  Připomínám, že kdo se nezúčastní online výuky, musí být řádně omluven!!

Mějte se moc hezky a v pondělí se těším na online výuce!

Vaše paní učitelka Veronika Voborníková

Zveřejňování domácích úkolů od 28.03.2021