Milé děti a rodiče.

Stále pokračujeme v distanční výuce. Věřím, že pro některé z Vás je dost náročná, ale zvládáte to velmi dobře. Určitě si zasloužíte velikou pochvalu.

Tento týden mám pro Vás několik novinek.

Domácí úkoly mi už budete posílat pouze do MS Teams, jak jste si to měli možnost minulý týden vyzkoušet. Nemusíte posílat až na konci týdne najednou, ale můžete zaslat v průběhu celého týdne.

Tyto úkoly máte v jednotlivých dnech označeny modrou barvou. Budete je mít v MT v každém předmětu v zadání.

Protože pracujeme ve skupinách, nemáte někteří možnost se vidět s ostatními spolužáky. Zvu vás tedy na krátkou společnou schůzku dětí ve středu v 11:15 hod. Odkaz budete mít v MT v kalendáři.

Rodiče zvu na společné setkání ve čtvrtek v 17:00 hod. (Používáte odkaz v MT z minulé schůzky).

Přeji Vám všem pohodový týden a s Patem a Matem se na všechny moc těšíme.

Vaše paní učitelka Dana Jonášová

Zveřejňování domácích úkolů od 28.03.2021